Luonnetesti 28.-29.10.2017 Helsingissä

Ohessa luonnetestipäivien aikataulut. Yksi peruutus on tullut, joten nimilistassa on yksi muutos. Tarkasta koirasi testiaika- kellonaika tarkoittaa milloin arvostelu alkaa.
 
Huom! Lauantaille on tullut tuomarimuutos.
Tuomarit:
Lauantaina 28.10. Lea Kilpeläinen ja Tuija Juselius
Sunnuntaina 29.10. Lea Kilpeläinen ja Tarja Matsuoi
 
Testipaikka sijaitsee Oulunkylässä Helsingissä, aivan Vanhankaupungin vedenpuhdistuslaitoksen vieressä. Vedenpuhdistuslaitos sijaitsee osoitteessa Jokiniementie 1. Google ja navigaattori auttaa! Auto jätetään kentän puoleiselle tienreunalle. Katsojat ovat tervetulleita. Huomioikaa kuitenkin, että alueelle ei saa tuoda muita koiria kuin testattavan koiran omalla vuorollaan. Katsojille on oma katsomo nk. hiekkalaatikolla. Testialueella liikutaan ainoastaan järjestäjien luvalla. Petra ohjeistaa paikanpäällä, koska alueelle voi saapua häiritsemättä testiä.
 
Lauantai 28.10.2017
BADAMTAM´S I FEEL GOOD (uros) 09:00
MILLITALLIN WAUHTIWILJO (uros) 09:40
KARIMÄEN ÖGONSTEN (narttu) 10:20
HEATHBERRY´S EVERYTHING COUNTS (narttu) 11:00
MATCHMEADOW´S WINTER MAGIC (narttu) 11:40
HEATHBERRY´S FIRST IN LINE (narttu) 12:20
BREAKING NEWS BRILLIANT SPARKLER (narttu) 13:00
GARPIN EZZO (narttu) 13:40
MINNIPÄIVÄNSÄDE (narttu) 14:20
FOO FIGHTERS SPEED PRINCESS (narttu) 15:00
 
Sunnuntai 29.10.2017
TOFTAHILL LUCKY NUMBER (uros) 09:00
HEATHBERRY'S FIRST THINGS FIRST (uros) 09:40
SITE HUT´S SPECIAL THANKS TO ET (uros) 10:20
TIRTÄR ASTON MARTIN (uros) 11:00
SITE HUT´S MR BUCKET (uros) 11:40
SITE HUT´S BACK UP (uros) 12:20
HEATHBERRY´S STARDUST (narttu) 13:00
HIDDENHILLS AURORA (narttu) 13:40
OMMIK´S ATHENE (narttu) 14:20
JUNIPERMOOR´S REGENTE PEARL (narttu) 15:00
 
Tervetuloa!